Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10230 hodnocení
5
10175x
4
32x
3
8x
2
4x
1
11x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Z Avatar autora Zdenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Super obchod, velký výběr, rychlé dodání.
S Avatar autora Síma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
Velký výběr přízí, rychle dodání.
A Avatar autora Andrea Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.11.2020
V tomto obchodě nakupuji pravidelně. Úžasné výrobky, dobré ceny a lidský přístup.
P Avatar autora Pavla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.11.2020
Skvela zkusenost. Rychle dodani. Spokojenost ;-)
H Avatar autora Hana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.11.2020
Spokojenost, rychlé dodání.
HH Avatar autora Hana Halíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.11.2020
Spokojenost, rychlé vyřízení objednávky
JM Avatar autora Jarmila Malinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.11.2020
Jsem velmi spokojena
SM Avatar autora Soňa Mimovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.11.2020
Rychlé jednání. Super
I Avatar autora Iva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.11.2020
Spokojenost :-)
J Avatar autora Jarmila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.11.2020
Rychle dodání
J Avatar autora Jarmila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.11.2020
spokojenost
VH Avatar autora Vlasta Holubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2020
S obchodem jsem spokojená, ráda se pro nákup zase vrátím.
LM Avatar autora Lenka Majerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2020
Paráda, doporučuji.
DH Avatar autora Dana Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2020
Vlna super .A vyřízení objednávky rychlé a perfektní.
MB Avatar autora Monika Borovkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2020
Ano velmi spokojená, rychlé dodání, kvalitní příze
D Avatar autora Daniela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2020
Velmi rychlé dodání,spokojenost
K Avatar autora Katka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2020
Rychlé dodání, velký výběr, příznivé ceny
A Avatar autora Anna B. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2020
Veliký výběr, rychlé dodání, velká spokojenost ????
V Avatar autora Věra M. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2020
Spokojenost :-)
T Avatar autora Tanka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.11.2020
Veliky vyber,rychle dodani,prijatelne ceny....spokojenost

Ovládací prvky výpisu

10238 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.