Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10259 hodnocení
5
10203x
4
33x
3
8x
2
4x
1
11x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

GD Avatar autora Gabriela Doležalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.8.2019
Skvělá a rychlá domluva.
KN Avatar autora Klára Nosková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2019
Nejlepší obchod! Vše super, mohu jen doporučit :)
AK Avatar autora Alesya Karmalinskaya Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.8.2019
????
IM Avatar autora Iveta Mynarzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.8.2019
Super obchod, komunikace a rychlé dodání
PK Avatar autora Petra Kmínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.8.2019
úžasný obchod , velký výběr
KV Avatar autora Kamila Vydrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.8.2019
100% spokojenost
PJ Avatar autora Pavlína Jiříčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.8.2019
Velký výběr a super rychlost dodání.
PK Avatar autora Pavla Kreuzbergerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.8.2019
Objednávala jsem již po několikáté a vždy jsem maximálně spokojená.
DE Avatar autora Dagmar Eremková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.8.2019
Objednávala jsem poprvé a nemohu nic vytknout.
PB Avatar autora Petra Bobková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.8.2019
spokojenost 100% dodání do druhého dne.
HH Avatar autora Hana Hacklová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.8.2019
Velmi rychlé, kompletní dodání i s drobným dárečkem. Rozhodně doporučuji a děkuji.
Avatar autora Zuzana Šulcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2019
Nakupuji již po několikáté, maximální rychlost při zaslání objednávky. Skvělý eshop! Už zase vybírám :-)
KM Avatar autora Karla Mazalova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2019
Velmi doporucuji .
Avatar autora Faniya Šindelářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2019
Všem doporučuji!
Avatar autora Jana Šímová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2019
Velmi, rychlé vyřízení objednávky. Milý přístup při vyzvednutí.
IS Avatar autora Irena Stejskalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2019
Velmi rychlé, kompletní dodání i s drobným dárečkem. Rozhodně doporučuji a děkuji.
JB Avatar autora Jiřina Brusáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.8.2019
rychlé dodání, do balíčku přidány malé dárečky, doporučuji
PP Avatar autora Pavlína Pfeilerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.8.2019
Vše rychlé a bez problémů, za mě - všem můžu doporučit.
MV Avatar autora Miroslava Veselá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.8.2019
S nákupem přes internet , ale i v kamenném obchodě jsem byla velmi spokojená. Poradį co nemají objednání. U mě opravdová spokojenost.
VP Avatar autora Věra Předotová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.8.2019
S tímto obchodem jsem velice spokojená a vřele všem doporučuji

Ovládací prvky výpisu

10267 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.